Pakume tööd hooldajale kelle tööülesanneteks on koduhooldusteenuse (LIVE-IN) pakkumine Londonis, Inglismaal.

Eelnev töökogemus hooldaja või õendustöötajana on eeliseks, kuid ei ole nõutav.

Otsime hooldajat Inglismaale Londonisse. Töö aeg on 22:00-07.00. Härrasmees (klient) saab hakkama oma igapäevase elu ja toimetustega, sh tööeluga.

NÕUDMISED KANDIDAADILE

  • VENE keele oskust vähemalt C1 (väga hea suhtluskeel) tasemel.
  • Inglise keel pole nõutav, kuid eluks Londonis soovitatav.
  • Valmisolekut töötama hooldajana ja tahet pakkuda kvaliteetset hooldusteenust ka hoolitsema inimese hügieeni eest.
  • Hea suhtlemisoskus.
  • Eesti Vabariigi kodakondsus.
  • Vanust alates 30.a.
  • Võimet töötada öösel.
  • Oskust ja tahet sulanduda kollektiivi.

TÖÖÜLESANDED

  • Pakkuda kvaliteetset koduhooldusteenust.
  • Rangelt järgida kliendi tööeeskirju ja käitlemistoiminguid.
  • Järgida hooldusplaani ja planeeritud päevakava.
  • Abistada klienti igapäevastes tegevustes.
  • Jälgida muutuseid kliendi seisundis.
  • Vajadusel teha ettepanekuid majahalduritele maja töö muutmiseks.
  • Vajadusel hoolitseda kliendi personaalse hügieeni eest pestes/vannitades vastavalt päevaplaanile.
  • Jälgida, et klient manustab ravimeid vastavalt plaanile.
  • Pakkuda koduhooldusteenust arvestades kliendi kultuurilisi ja religioosseid tõekspidamisi.
  • Austada kliendi vajadusi ja soove.
  • Eriolukordades adekvaatse abi osutamine vastavalt etteantud protseduuridele.
  • Kliendiga on vajalik reisida välisriikides vastavalt vajadusele.

ETTEVÕTE PAKUB

  • Tasuta majutust Londonis.
  • Tasuta toitlustust Londonis.
  • Tasuta lendu Tallinnast Londonisse.
  • Tasuta transfeeri Suurbritannia lennujaamast majutuseni.
  • Dokumentide vormistamise Eestis ja Suurbritannias.
  • Võimalust kasutada erasõitudeks autot.
  • Võimalust näha maailma reisides kliendiga.

LISAINFO

  • Eelnev töökogemus ja haridus hooldajana on soovitatav, kuid pole vajalik, kui on eelnevalt isiklikus elus kokkupuututud hooldaja tööülesannetega.
  • Tööleasumiseks igapäevaste kulutuste ja söögi tarvis Londonisse pole tarvis kaasa võtta raha.
  • Londonis elatakse majas koos kliendiga. Hooldaja elab oma toas üksi.

ASUKOHT

London, Inglismaa

PALGAINFO

Palka makstakse 1x kuus.
Netopalk: 2000 € kuus.

KANDIDEERIMINE

Kandideerimiseks Suurbritannia ametikohale on vajalik CV inglise keeles.

Inglisekeelne CV palun saatke meile läbi online kandideerimisvormi siin.