Pakume tööd isiklikule abistajale kelle tööülesanneteks on olla isiklikuks abistajaks vanemale härrasmehele  Suurbritannias Hampshire maakonnas.

NB! Isiklik abistaja ei pea tegelema inimese toitmise, hügieeni ega pesemisega.

Eelnev töökogemus on eeliseks, kuid ei ole nõutav.

Otsime hooldajaid Inglismaale Hampshire maakonda, kes on valmis abistama vanurit oma kodus. Peamine tööülesanne on inimesega suhtlemine (psühholoogiline tugi). Töö eesmärk on pakkuda inimesele kõiki põhivajadusi nende enda kodus. Tööülesanneteks on inimesega suhtlemine, (juhul, kui teil on juhiluba, siis auto on tööandja poolt tasuta), arsti juurde, jne, koristamine, kauplustes ostlemine, toidu valmistamine. Majutus ja toitlustus on tööandja oma kodus tasuta.

NÕUDMISED KANDIDAADILE

  • Inglise keele oskust vähemalt B2 (suhtluskeele) tasemel.
  • Valmisolekut töötama isikliku abistajana vanemale härrasmehele.
  • Tahet aidata vanureid.
  • Hea suhtlemisoskus.
  • Eesti Vabariigi kodakondsus.
  • Vanust alates 18.a.
  • Autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu on soovitav, kuid mitte kohustuslik.

TÖÖÜLESANDED

  • Pakkuda kvaliteetset isikliku abistaja teenust.
  • Rangelt järgida ettevõte tööeeskirju ja käitlemistoiminguid.
  • Järgida planeeritud päevakava.
  • Igapäevaselt vanuriga.
  • Abistada vanurit igapäevastes tegevustes.
  • Julgustada ja motiveerida hoolealuseid.
  • Jälgida muutuseid hoolealuste seisundis.
  • Dokumenteerida tegevused ja vastavalt päevaplaanile.
  • Valmistada ja serveerida toitu hoolealusele.
  • Manustada vanurile ravimeid peale vastava koolituse läbimist.
  • Arvestada vanurile kultuurilisi ja religioosseid tõekspidamisi.
  • Austada vanuri vajadusi ja soove.
  • Abistada vanurit põhitegevustes väljaspool kodu. Ostlemine, arvete tasumine, ravimite ostmine apteegist.
  • Eriolukordades adekvaatse abi osutamine vastavalt etteantud protseduuridele.

ETTEVÕTE PAKUB

  • Tähtajatut garanteeritud töötundidega töölepingut.
  • 28 päeva tasustatud puhkust aastas.
  • Tasuta tööandja autot.
  • Suurbritannia pensionit.
  • Tasuta majutust ja toitlustust vanuri kodus. Abistajal on oma tuba.
  • Tasuta lennupiletit Tallinnast Londonisse.
  • Tasuta transfeeri Suurbritannia Londoni lennujaamast majutuseni.
  • Dokumentide vormistamise Eestis ja Suurbritannias (NIN, pangakonto avamine, perearsti juures registreerimist jne.)

LISAINFO

  • Eelnev töökogemus abistajana pole vajalik.
  • Kuigi lend, transfeer, majutus ja toitlustus on tasuta võiks  tööleasuja igapäevaste kulutuste jaoks Suurbritanniasse kaasa võtta ca 300 € kuni esimese palgapäevani.
  • Suurbritannias elatakse vanuriga samas majas. Abistaja elab oma toas üksi. Jagatakse kööki ja sanitaarruume.
  • Kandideerima on oodatud nii mehed, kui naised.

TÖÖKOHTADE ARV: 1

ASUKOHAD

Hetkel otsime abistajat Suurbritannia Hampshire piirkonda.

PALGAINFO

Katseaeg: 2 nädalat
Palka makstakse 1x kuus.

Brutopalk KATSEAJAL (2 nädalat): 200 GBP (232 EUR)
Brutopalk peale katseaega: 250-350 GBP nädalas

KANDIDEERIMINE JA TÖÖLEASUMISE AEG

Tööle on võimalik asuda alates 30.05.2017

Kandideerimiseks Suurbritannia ametikohale on vajalik CV inglise keeles.

Inglisekeelne CV palun saatke meile läbi online kandideerimisvormi siin.