Meie kliendiks on Norra restoran, kes otsib oma meeskonda SUSHI KOKKA.

Norra tööpakkumine sushi kokale

Norrasse tööpakkumine sushi kokale

Töö kirjeldus

Tööandja otsib oma Eesti meeskonda töökat eelneva töökogemusega sushi kokka. Töö asukoht on Põhja-Norra linnas asuv sushi restoran ja take-away pood.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* Tahet töötada Norras;
* Töökogemust sushi kokana vähemalt 2 aastat;
* Oskust valmistada kõiki erinevaid enamlevinud sushi liike (maki, nigri, gunkan, …) suppe ja salateid;
* Inglise või vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil;
* Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust;
* Kohusetundlikkust ja õppimisvõimet.

Ettevõte pakub

Sobivale kandidaadile pakume:
* Korraliku palgaga huvitavat tööd Norras;
* Transfeeri ja lennupiletite kompenseerimist;
* Koolitusi töökohal;
* Majutust korteris, korteris elatakse üksi ning majutuse eest tuleb tasuda ise;
* Vajalike dokumentide vormistamist Eestis ja Norras;
* 28 päeva puhkust;
* Tähtajatut töölepingut.
* Tööaeg on 4 päeva nädalas.
* Nominaalajal töötunde kuus 166.
* Võimalik teha ületunde, mis tasustatakse koefitsiendiga põhipalk + 40%.
* Brutopalk 3000 €.