Soovime pakkuda teile teenuseid, mida läheb Teil ka reaalselt vaja. Olgu selleks siis uue ametikoha või tööandja otsimine kodumaal või välisriigis.

 

Kõik meie poolt vahendatavad tööpakkumised välisriikidesse sisaldavad endas täisteenust. Täisteenus lahtiseletatult tähendab seda, korraldame teie eest dokumentatsiooni, majutuse, transpordi ja assistendi.

Osutame kõiki täisteenuses sisalduvaid teenuseid ka eraldiseisvalt!

Dokumentatsioon– Välisriiki tööle asujale esitab Eesti ja välisriik rea tingimusi ja dokumendinõudeid. Meie spetsialistid juhendavad teid konfidentsiaalsete isikuandmete puhul, mida peaksite antud dokumentidega tegema ja kuhu esitama. Dokumendid, mis ei ole konfidentsiaalsed, esitame Eesti ja välisriigi ametkondadesse teie loal teie eest. Meditsiinivaldkonna töötajatel on vajalik Suurbritanniasse tööleasumisel taotleda NMC registreeringut. NMC registreeringu taotlemisel aitavad teid meie spetsialistid.

NMC registreering- NMC (The Nursing and Midwifery Council) on riiklik amet, mis muuhulgas väljastab ja uuendab õdede ja ämmaemandate registreeringuid Suurbritannias. Meie spetsialistid on alates 2009 aasta algusest aidanud õendustöötajatel registreerida end tööle Suurbritannias, taotledes seejuures NMC regisrteeringut. Täpsema info saamiseks klikkige siia.

Transport– Meie koostööpartner Suurbritannias võtab teid saabudes lahkelt lennujaamas vastu ning viib teid ja teie pagasi edasi teie uude koju.Te ei pea muretsema, kuidas jõuda sihtkohta riigis, mida külastate esimest korda. Muretu transpordi eeldused on, kui teatate meile oma uue kodu aadressi ja saabumise aja.

Majutus- Välisriiki tööleasumisel on üks põhilisi ja vältimatuid küsimusi sobiva majutuse otsimine ja leidmine. Pleme väga paidnlikud majutuse pakkumisel. Nimelt võite majutuse otsida iseseisvalt kasutades selleks arvukaid interneti portaale näiteks http://www.rightmove.co.uk. Sobiva korteri või maja leidnud, saab meie koostööpartner omaltpoolt sellega Suurbritannias kohapeal tutvumas käia, et saaksite olla kindel, et kinnisvara, mida reklaamiti vastab ka tegelikkuses kuulutuses kirjeldatule. Saame teile otsida ka kinnisvara teie etteantud kriteeriumite alusel ilma, et peaksite ise kinnisvarakuulutusi läbi vaatamata. NB! kinnisvara reklaamides ei lisata üldjuhul Suurbitannias kuulutusele korteri ruutmeetreid. Sellepärast oleks ka vajalik, et enne üürilepingu sõlmimist kinnisvara kohapeal üle vaadata.

AssistentVälisriiki tööleasumisel on lisaks töölepingule end peale riiki saabumist vaja registreerida ka ametkondades, mis omakorda sõltvad veel töökohast ja elukohast. Selleks pakume esimeseks 3 kuuks assistenti, kes aitab teil uude ühiskonda sisseelamisel ja vajalike dokumentide vormistamisel Suurbritannias kohapeal.