Paljud meie kandidaadid on seisnud silmitsi murega, millised dokumendid on vajalikud õendustöötaja registreeringu taotlemiseks Suurbritannias, kus neid tõlkida ja notariaalselt kinnitada ja mis kõik see maksma läheb?

Tulles vastu kandidaatide tungivale soovile avasime kampaania raames teenuse, mis võimaldab Teil kogu asjaajamise Suurbritanniasse õendustöötajana tööleasumisel usaldada meie kätesse.

Kõik algab taotlusest.

Taotluse põhjal teeme Teile personaalse pakkumise meie teenuse tellimiseks.

 

Meie pakutav teenus hõlmab endas NMC (Nursing and Midwifery Council- “Õendus ja ämmaemanduse nõukogu”) registreeringu ja meie esindatavate tööandate jaoks vajalike dokumentide hankimist, täitmist, tõlkimist inglise keelde, notariaalset kinnitamist, korrektset edastamist NMC-le ja tööandjale.

  1. Palun täitke ära kõik taotluse vormi väljad, mille kirjelduse ja sisututvustuse leiate väljade juurest.
  2. Täidetud vormi postitamiseks palun klikkige lehekülje lõpus oleval nupul SUBMIT.
  3. Teie personaalset kompleksteenuse progressi on Teil võimalik jälgida interneti vahendusel (ainult google kasutajakonto olemasolul).
  4. Dokumentide maht sõltub Teie erialaste õpingute lõpetamise aasta(te)st ja eelneva(te)st töökogemus(t)est.
  5. Teenuse hind kujuneb vastavalt dokumentide mahule. Tõlgete hinnakujunduses on arvestatud 1 standardlehekülje pikkusega 1800 tähekohta koos tühikutega sihtkeeles. Väikseim tõlke maht on 0,5 lk.
  6. Personaalse hinnapakkumise saame Teile teha peale seda, kui olete meile täidetud vormi ära saatnud.