Meie kliendiks on 15 aastase kogemusega Saksamaa IT ettevõte, mis ostsib oma Berliini kesklinnas asuvasse kontorisse C++ ARENDAJAID

Tööülesanded

  • Oskus ja tahe kirjutada ilusat C++ koodi
  • Huvi algoritmide vastu
  • Töötada välja C++ standardteeke MS office versioonidele

Nõudmised kandidaadile

  • Oskus suhelda inglise keeles. Saksa keele oskus annab lisapunkte.
  • Töö või haridus C++ junior või senior aredajana
  • Oskus ja tahe töötaga meeskonnas
  • Töötada täistööajaga Saksamaal

Kasuks tuleb

  • Saksa keele oskus

Omalt poolt pakume

  • Saksamaale ümberasumise kompenseerimist
  • Abi majutusega
  • Dokumentide vormistamist

Lisainformatsioon

  • Asukoht: ilus kontor Saksamaa pealinna Berliini kesklinnas.
  • Keel: inglise keele oskus on kohustuslik, saksa keel on pluss.
  • Aastatepikkune kogemus: algtase või vanemarendaja kogemus.
  • Täistööajaga töökoht Berliinis, kaugtöö või vabakutselise töö tegemise võimalus puudub.
  • Vabu töökohti on vähemalt 4 kuni 10 täistööajaga arendajale.
  • Töö toimub 20 arendaja meeskonnas otse CTO alluvuses.
  • Vajadusel toetame ümberasumise protsessi.

Palk ja kompensatsioonid

  • Brutopalk: 75 000-120 000 € aastas,
  • Pärast esimest aastat on kõigi brutopalk 120 000 € aastas.

Kandideerimiseks palun kasutage meie online vormi